BAŞKAN’IN MESAJI

Kuruluş felsefesinde insan ve insana hizmet olan Bm İnşaat, altyapı ve karayolu projeleri ile faaliyetlerine başlamıştır.

Ekonomik krizle baş etmeye çalışan, dünya ülkeleri karşısında hızla büyüyen, Türkiye ekonomisine katma değer üreten ve istihdam oluşturan Bm İnşaat, çalışanlarıyla ve çözüm ortaklarıyla birlikte her geçen gün hızlanarak büyümeye devam etmektedir.

Bugün, başarılı geçen yılların ardından toplu konut, sanayi, sağlık ve eğitim yapıları, otel ve avm, köprü, tünel, deniz yapıları gibi birçok alanda projeler gerçekleştirerek; gıda, turizm enerji ve gayrimenkul yatırımı gibi çeşitli alanlarda da faaliyet göstermekteyiz. Ülkemizin saygın şirketlerinden biri olan Bm İnşaat, yenilenen teknolojiler, yeni metotlar, değişen yapım teknikleri ile küresel dünyanın gereklerine, çağın teknolojik altyapısına, kullanım gereksinimlerine ve ihtiyaca göre uygulamaya koyduğu sayısız projeleri ülkemizin ve halkımızın hizmetine sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Bm İnşaat, ülkemize ve toplumumuza karşı sorumluluğunun bilincindedir. Bu sorumluluğunu yalnızca inşaat projeleri ile değil, çevre ve sosyal sorumluluk projeleri ile de yerine getirmekteyiz. Her projemizde insan odaklı olarak faydalı ve nitelikli projeler üreterek yarınlara sürdürülebilir, temiz bir çevre bırakma gayretindeyiz.

Bm İnşaatın bugünlere gelmesinde katkısı ve emeği olan bütün çalışanlarımıza, çözüm ortaklarımıza ve paydaşlarımıza teşekkür ederim.

Sevgi ve Saygılarımla,

Bm İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı